İçerik

Schmersal'den yeni ürünler

Ergonomik çalışma, daha kompakt tasarımlar, daha yüksek güvenlik seviyeleri, verimlilik ve güvenliğin uyumu, fonksiyonların entegrasyonu: Bunlar, ürün yönetimi ile işbirliği içinde, yeni ürünler ve ürün aileleri için spesifikasyonları yazılırken, geliştiricilerin değer verdiği ve belirlediği kalite unsurlarından sadece birkaçıdır.

Schmersal'in ürün yelpazesinde yaklaşık 25.000 farklı güvenlik şalteri, güvenlik kilitleme sistemi ve sistemi bulunmaktadır - ve yenileri sürekli eklenmektedir. İşte sonuçlar: Schmersal Grubunun yenilikleri. Her zaman güncel!

Bölünmüş içerik

Kullanıcılar için avantajı: Tüm pozisyon switchleri hem komple cihaz olarak hem de modüler yapı modülü olarak da temin edilebildiğinden dolayı yeni PS ürün grubu çok çeşitli kullanım imkânları sunuyor.

daha

Schmersal Group, 2017 ilkbaharında piyasaya sürülecek yeni bir joystick anahtar serisi geliştirdi. Yeni RK / NK çapraz anahtarlar, sağlam, hijyen uyumlu çapraz anahtarlar arasında benzersiz bir temassız anahtarlama sistemine sahiptir.

daha

PROTECT PSC1

PROTECT PSC1 güvenlik kontrol cihazı kompakttır, modüler bir yapıya sahiptir ve son derece esnek bir şekilde kullanılabilir. PSC1, ister bireysel makineler isterse son derece karmaşık kurulumlar olsun, kişiye özel güvenlikle ilgili çözümleri projelendirmeyi mümkün kılar.

daha