Yeni ürünlerimizi ve sistem çözümlerini keşfedin
Daha fazla bilgi için buraya tıklayın!

Buradasın

İçerik

Ürünler ve Sistem Çözümleri

Schmersal, endüstriyel otomasyon ve asansör teknolojisinin yanı sıra makine ve tesislerin güvenliği için olağanüstü derecede yüksek kaliteli anahtarlama cihazları ve sistemleri geliştirir ve üretir.

Çevrimiçi katalogdaki ürün alanları

Güvenli Anahtarlama ve Algılama

"Güvenli anahtarlama ve algılama" bölümünde, emniyet kapılarının konumlarının izlenmesi ve tehlike noktalarının ve tehlikeli alanların temassız korunması için kapsamlı emniyetle ilgili anahtarlama cihazları bulacaksınız. Seri acil stop butonları, emniyet fonksiyonlu pozisyon anahtarları, emniyet şalterleri ve emniyet ayak şalterlerini içerir. Ayrıca, Schmersal ayrıca güvenlik ışık bariyerleri, ışık perdeleri ve ışık ızgaraları da sunmaktadır.

Güvenli Sinyal İşleme

"Güvenli sinyal işleme" bölümünde, çok çeşitli güvenlik teknolojisi görevleri için emniyet röle modülleri (örn. Acil durum durdurma ve koruyucu kapı izleme) ile merkezi ve merkezi olmayan mikroişlemci tabanlı sistemler bulacaksınız. Bunlar, örneğin, yüksek derecede esneklik ile karakterize edilen konfigüre edilebilir ve programlanabilir emniyet kompakt kontrolörlerini içerir.

Otomasyon Teknolojisi

Otomasyon teknolojisi alanında, çok çeşitli uygulama alanlarında mekanik konum tespiti için anahtarlama cihazları ve farklı çalışma prensiplerine sahip sensörler bulacaksınız. Ayrıca, Schmersal kapsamlı bir dizi mikro anahtar, pozisyon anahtarı, ayak şalteri ve sinyal ve kontrol cihazları sunmaktadır.

Ex Anahtarlama Ürünleri

Ex Anahtarlama ürünleri alanında, tehlikeli gaz ve toz patlayıcı ortamlarında kullanılabilen patlamaya karşı koruma için standart uyumlu anahtarlama cihazları bulacaksınız. Bu program i.a. Pozisyon anahtarları, emniyet şalterleri, emniyet sensörleri ve manyetik şalterlerden oluşmaktadır.

Asansör Teknolojisi

Asansör teknolojisi sektöründe, şaft çukurlarını, kabinleri ve makine odalarını emniyete almak ve izlemek gibi çok çeşitli işler için asansör şalt ürün ve sistemlerini bulacaksınız. Ürün yelpazesi asansör kumandaları, kapı kilitleri, zemin ve ince ayar anahtarları, zorunlu kapı kontakları, pozisyon anahtarları, manyetik anahtarlar, acil çağrı sistemleri ve temassız konumlandırma sistemi USP'yi içerir.

Bölünmüş içerik

Broşürler ve Kataloglar
Endüstri Çözümleri