Buradasın

İçerik

Güvenlik üretiyoruz

Güvenle yaşamak, güvenle çalışmak

Schmersal Group, iş güvenliği için ürünleri ile yıllarca çalışmaktadır. İnsan ve makine koruması için dünyanın en geniş güvenlik şalt sistemi ve emniyet anahtarlama sistemleri, çok çeşitli mekanik ve temassız anahtarlama cihazlarından oluşturulmuştur. Yeni online kataloğumuzda, bu program bütünüyle sunulmaktadır.

Güvenlik ve üretkenlik yaklaşık yirmi yıldır karşıt değildir. Yetkili makamlar ve kurumlar tarafından dikkatle çekilirken, modern emniyet sistemleri, düzgün bir üretim akışını desteklemek için makineye entegre edilmiştir. Güvenlik sistemlerinin üreticileri, makinenin ağır ve monoton bir işi insanlara tehlikelere ve risklere maruz bırakmadan rahatlattığı insancıl bir çalışma ortamının şekillenmesinde önemli bir katkı sağlamaktadır.

Güvenli bir çalışma ortamı vizyonuyla motive olan Schmersal Group'un geliştirme mühendisleri, akla gelebilecek her uygulama için sürekli olarak yeni cihazlar ve sistemler geliştirmektedir. Üç iş alanı Asansör Teknolojisi, Otomasyon Teknolojisi ve Güvenlik Teknolojisine odaklanıyoruz. Her üç alanda da bilgi birikimimiz, yenilikçi gücümüz ve kapsamlı programımızla lider bir konum alıyoruz. Yeni güvenlik konseptleri yeni sistem çözümleri gerektirmektedir ve yenilikçi tespit ilkelerini entegre etmek ve yeni bilgi aktarımı ve değerlendirilmesi yollarına gitmek gerekmektedir. Son olarak, makine güvenliği konusundaki büyüyen standartlar ve kılavuzlar, üreticilerin ve makinelerin kullanıcılarının yeniden düşünülmesine de yol açıyor.

Bunlar, Schmersal şirketler grubunun - bugün ve gelecekte - mekanik ve tesis mühendisliğinin bir ortağı olarak karşılaştığı zorluklardır.

Bölünmüş içerik

Schmersal Gerçekler

Schmersal Group, dünyanın en büyük tedarikçilerinden biri olan 18.000 farklı anahtarlama cihazı geliştiriyor ve üretiyor.

Endüstri uzmanlığı ve kaliteli hizmetlerle, makine ve tesislerin otomasyonu ve güvenliği için sistem çözümleri de sunmaktadır. 20'den fazla ülkede 1.900'den fazla çalışan, müşterileriyle birlikte öncü güvenlik çözümlerini gerçekleştirmek için her gün çalışıyor.

Wuppertal'daki Schmersal genel merkezi