Buradasın

İçerik

Üretimimiz

Kalite, esneklik ve hız

En yüksek kalite gereksinimleri, çok sayıda varyant ve kısa teslimat süreleri: Bunlar, üretim tesislerimizin takip ettiği temel unsurlardır. Bu nedenle dikey entegrasyon derinliği kasıtlı olarak yüksek ve kullanılan teknolojiler çok yönlüdür. Bu şekilde esnek kalır ve tüm üretim süreci zincirini en iyi şekilde kontrol edebiliriz.                                            

Yüksek dikey entegrasyon

Wuppertal fabrikasında saatte 100 tona kadar sıkıştırma gücüne sahip 30'dan fazla plastik enjeksiyon makinesi çalışmaktadır. Merkezi malzeme tedariki ve otomatik taşıma cihazları "insansız" operasyonu mümkün kılar. Enjeksiyon kalıpları kendi takımlarımız tarafından üretilmektedir.

Mekanik işlemede, anahtarlama cihazlarımızın muhafazaların ve diğer bileşenlerini hazırlarız. Geleneksel işlemeye ek olarak, modern CNC işleme merkezleri de kullanılıyor.

Elektronik üretim, Wuppertal ve Wettenberg'in üretim tesislerinde lehim macunu yazıcısı, SMD yerleştirme makineleri, fırın ve lehim dalgası ile çeşitli hatlarda gerçekleşir. Tüm elektronik montajlar montajdan önce kapsamlı testlerden geçer. Manuel ve otomatik optik denetim (AOI) ile birlikte cihaza özgü fonksiyonel testlerin bir kombinasyonunu kullanıyoruz.

Montaj ve test

Çok çeşitli varyantlarda neredeyse tüm ürünleri ürettiğimizden, birçok cihaz tek bir işçiye tamamen tek bir kişi tarafından monte edilir. Çok sayıda üretilen cihaz serileri için otomatik montaj hücreleri ve hatları kullanılır.

Tüm son montaj istasyonları test sonuçlarını merkezi bir veritabanında saklayan test ekipmanı ile donatılmıştır. Ayar noktası değerlerinden sapmalar hızlı bir şekilde tespit edilebilir ve gerekirse önlemler başlatılır. Test ekipmanı ayrı bir departman tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir.

Sürdürülebilirliğe bağlı

Otuz yıldan fazla süren ürün yaşam döngüleri ve buna karşılık olarak yedek parça tedarik etme konusunda uzun bir yükümlülük olan esnek ve sürdürülebilir bir üretim stratejisinin zorluğuyla karşı karşıyayız. Bunun için ön koşul, tutarlı standartlaştırma ve kesin belgelerimizdir.

Uluslararası işbirliği

Schmersal Group şu anda üç kıtada yer alan yedi lokasyonda üretmektedir. En son olarak, Hindistan'ın Ranjangaon bölgesindeki yeni tesis, 2014 yılının başlarında üretim ağına entegre edildi. Temel ilke, yerel pazarların gereksinimlerini karşılamak ve ürün yelpazesinin kalitesinin tüm dünyada tutarlı olmasını sağlamak için yerel üretim kullanmaktır. "Lider Fabrika" olarak Wuppertal ana tesisi, buradaki lider rolü üstlenir ve diğer üretim tesisleri ile işbirliği içinde, süreçleri sürekli olarak optimize etmek için çalışır. Avrupa, Amerika ve Asya fabrikalarında tekdüze bir makine parkuru bunun temelini oluşturuyor.