İçerik

Çin/Şangay Fabrikası

Yoğun bir hazırlık aşamasından sonra, 1999 yılında büyüyen Çin pazarı için bir üretim tesisi kuruldu ve daha sonra birkaç kez genişletildi.

Sürekli genişletme çalışmaları 2014 yılında Qingpu/Şanghay'da inşa edilen yeni binanın açılışı ile tamamlandı. Schmersal Industrial Switchgear Shanghai Co. Ltd. 16.000 m² arsa üzerine inşa edildi. (SISS) 9,500 m² üretim alanı, 4,000 m²'lik bir depo ve 1.700 m²'lik bir alana sahip beş katlı bir yönetim binasının bulunduğu bir bina kompleksi oluşturuldu. Bina, Avrupa inşaat standartlarına göre inşa edilmiş ve en modern çevre koruma teknolojisi ile donatılmıştır; örn. ısıtma bir jeotermal sistemle temin edilir.

Yaklaşık 150 çalışan, Doğu Asya pazarı için pozisyon ve emniyet şalterlerinin yanı sıra asansör şalt sistemlerini üretiyor. Müşterilerin özel isteklerine cevap verebilmek için 2008 yılından beri aktif olan bir araştırma geliştirme departmanı da bulunmaktadır. Buna ek olarak, Schmersal, Çin'in sanayi merkezlerinde birçok satış ofisi ile mevcuttur.

  • Kuruluş Yılı: 1999
  • Çalışanlar: 150

Odak:

  • Asya pazarı için güvenlik, otomasyon ve asansör teknolojisi için anahtarlama cihazlarının geliştirilmesi ve üretimi

Bölünmüş içerik

Genel Müdür

Michele Seassaro