İçerik

05.08.2019

Schmersal Group, Dubai’de yeni bir ofis açıyor

Makine güvenliği uzmanı, Orta Doğu pazarlarına yöneliyor


Wuppertal, 5 Ağustos 2019. Schmersal Grubu küresel ağını daha da genişletiyor ve yeni iştiraki olan “Schmersal Middle East-FZE” ile Orta Doğu'daki pazarların ekonomi potansiyeline odaklanıyor.  Şirket günümüzde 60’tan fazla ülkedeki özel şirketleri ve satış ortaklarıyla ve de şimdi Dubai'deki kendi ofisiyle temsil edilmektedir.

Schmersal Group Asya Pasifik Orta Doğu Direktörü Uwe Seeger, “Schmersal Middle East-FZE'nin kurulmasıyla birlikte ticari aktivitelerimizi Orta Doğu'ya doğru genişletiyoruz” diyor. “Bu adımla, büyük bir avantaj olarak gördüğümüz müşterilerimize daha da yaklaşıyoruz, zira Birleşik Arap Emirlikleri'nden ve Orta Doğu'daki ülkelerden büyük potansiyel bekliyoruz.”

Dünyaca tanınan bir makine güvenliği tedarikçisi olan Schmersal Group, yalnızca MENA bölgesindeki (Middle East and North Africa - Orta Doğu ve Kuzey Afrika) müşterilerine yüksek kaliteli güvenlik ürünleri ve sistemleri sağlamanın yanında, tec.nicum'un kapsamlı güvenlik hizmetleri programını da sunuyor. “Hizmetler bölümümüz TÜV Rheinland sertifikalı Functional Safety Engineers (işlevsel güvenlik mühendisleri) ile dünya çapında bir ağdır. Bu, Birleşik Arap Emirlikleri'nde uluslararası tec.nicum organizasyonunun hizmetlerinden artık kolay ve rahat bir şekilde yerinde faydalanılabileceği anlamına geliyor”.

Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan Orta Doğu'nun en önemli pazarlarıdır. Dubai'deki Expo 2020 ve Katar'daki FIFA 2022 Dünya Kupası gibi yaklaşmakta olan önemli etkinlikler, bölgedeki sayısız inşaat ve altyapı projesine yol açmıştır, örn. havalimanları ve limanlar, enerji ve su besleme tesisleri ve de birçok otel binas. Bu projeler aynı zamanda makine ve tesis talebini de pozitif etkilemiştir.

Dubai'deki yeni Schmersal ofisinin iletişim bilgileri:

SCHMERSAL MIDDLE EAST-FZE
Post Box No. 341365,
FG-07-1, F-Wing, DSOA HQ Building,
Dubai Silicon Oasis, Dubai,
Birleşik Arap Emirlikleri
Telefon: +971 4 3712814 / 3712815
info-ae@schmersal.com

Bölünmüş içerik