İçerik

10.02.2020

Kullanıma sunuldu – Schmersal'ın yeni çevrimiçi kataloğu

Kolay anlaşılır web sitesinde 7.000'den fazla güvenlik ve otomasyon ürünü sunulmaktadır

Wuppertal, 10 Şubat 2020 Pazartesi. Bugün itibariyle yeni Schmersal çevrimiçi kataloğu bu adresten erişilebilir: www.products.schmersal.com

Schmersal’in yeni çevrimiçi kataloğunda elektromekanik güvenlik switchlerinden, programlanabilir emniyet kontrollörleri ve yazılımlara kadar 7.000'den fazla güvenlik ve otomasyon ürünü sunulmaktadır. Ayrıca asansör teknolojisi alanlarına uygun EX şalter cihazları ve bileşenleri burada bulunabilir.

Yeni çevrimiçi katalog, modern bir tasarıma, iyi düzenlenmiş, net bir yapıya ve kullanıcı dostu seçim ve arama fonksiyonlarına sahiptir.

Yeni bir özellik olarak, CADENAS ve ePlan harici platformlara erişim imkânı sunulmaktadır. Bununla birlikte, tasarımcı seçilen ürünlerin 3D verilerini doğrudan kendi CAD programına aktarabilmektedir. Buna ek olarak, bileşenlerin UL sertifikaları artık kolayca indirilebilir.  

Çevrimiçi kataloğun kullanıcısı, seçilen ürünleri bir not defteri fonksiyonu yardımıyla kaydedebilir ve ilgili ülkenin Schmersal iştirakinin satış departmanına e-posta yoluyla fiyatlarla ilgili sorularını veya bu ürünler hakkında ek bilgi sorguları gönderebilir. Çevrimiçi katalog Çince ve Japonca dahil 16 dilde mevcuttur.

Bölünmüş içerik